maimai DX:Stamp Card: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 122: | Line 122: | ||
|- | |- | ||
| Icon || BUDDiES || 5 | | Icon || BUDDiES || 5 | ||
|- | |||
! colspan=3|Since BUDDiES PLUS | |||
|- | |||
| DX Charts || [[Happy synthesizer|ハッピーシンセサイザ]] || rowspan=3|10 | |||
|- | |||
| rowspan=2|Frame || ≠彡"/了→ | |||
|- | |||
| Latent Kingdom | |||
|} | |} | ||