User:JR: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→maimai(舞萌DX)) |
m (→CHUNITHM(中二节奏)) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
! Date !! Reference !! Comment | ! Date !! Reference !! Comment | ||
|- | |||
| 2024/01/10 || [https://www.bilibili.com/read/cv29481507 bilibili]<br>[https://mp.weixin.qq.com/s/iTGlfY2DRkEHtCkKrGbaPg wechat] || Ongoing content update at Jan 25th(Ver.CN1.12) | |||
|- | |- | ||
| 2023/11/10 || [https://www.bilibili.com/read/cv27553912 bilibili]<br>[https://mp.weixin.qq.com/s/VnofyDk2kSSfdb7FVIyElw wechat] || Ongoing content update at Nov 22rd(Ver.CN1.12) | | 2023/11/10 || [https://www.bilibili.com/read/cv27553912 bilibili]<br>[https://mp.weixin.qq.com/s/VnofyDk2kSSfdb7FVIyElw wechat] || Ongoing content update at Nov 22rd(Ver.CN1.12) | ||
|- | |- | ||
| 2023/9/15 || [https://www.bilibili.com/read/cv26545239 | | 2023/9/15 || [https://www.bilibili.com/read/cv26545239 bilibili]<br>[https://mp.weixin.qq.com/s/v4uXYDE0u_7wAAJc7CK5iA wechat] || Ongoing content update at Sep 21st | ||
|- | |- | ||
| 2023/7/8 || [https://www.bilibili.com/read/cv24865388 bilibili]<br>[https://mp.weixin.qq.com/s/mQuShSLSeC-_TVU9pNJQZw wechat] || Ongoing content update at July 28th(Ver.CN1.01) | | 2023/7/8 || [https://www.bilibili.com/read/cv24865388 bilibili]<br>[https://mp.weixin.qq.com/s/mQuShSLSeC-_TVU9pNJQZw wechat] || Ongoing content update at July 28th(Ver.CN1.01) |